Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Znamy skład Japończyków, Watabe celuje w złoto

Kombinacja norweska -> Artykuły

2012-11-04

Do rozpoczęcia Pucharu Świata w kombinacji norweskiej pozostało tylko 20 dni. Kolejne reprezentacje ogłaszają już składy na Lillehammer i zwołują przedsezonowe konferencje prasowe. Tym razem pora opublikować skład Japończyków na pierwszy period Pucharu Świata, czyli na osiem pierwszych konkursów.

Kraj Kwitnącej Wiśni reprezentować będą: Akito Watabe, Yoshito Watabe, Yousuke Minato, Hideaki Nagai oraz Taihei Kato. W składzie znaleźli się wiec wszyscy zawodnicy z kadry narodowej. Brakło miejsca dla będącego w kadrze B, Daito Takahashiego, który na wewnętrzny sprawdzianie w Hakubie zajął trzecie miejsce.

W bojowych nastrojach sezon rozpocznie Akito Watabe, który dość pechowo przegrał w marcu Kryształową Kulę. „Moim celem jest złoty medal na Mistrzostwach Świata. Długo pracowałem nad poprawieniem swojej formy biegowej. Nigdy nie byłem tak mocny jak teraz i mam dobre przeczucia przed zbliżającym się sezonem" - komentuje drugi zawodnik Pucharu Świata 2011/2012.

Konrad Rakowski

Komentarze - 2

ale10poz

Opublikowano: 2012-11-05 15:15:41

Daito Dakahashi :) Ciekawe czy Akito znowu będzie miał takiego pecha w Penalty Race.

Konrad Rakowski

Opublikowano: 2012-11-05 15:22:21

Dakahashi, to nowa japońska gwiazda ;) A tak serio, to już poprawiam nazwisko japońskiego weterana. Póki nie ma Penalty Race na MŚ i IO, to Watabe może spać spokojnie;)

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl