Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Magnus Krog i Akito Watabe wygrywają w krajowych mistrzostwach

Kombinacja norweska -> Artykuły

2013-01-27

Magnus Korg został wczoraj Mistrzem Norwegii, a Akito Watabe Mistrzem Japonii w kombinacji norweskiej. Pierwsze podium uzupełnili Haavard Klemetsen i Jan Schmid, a drugie Yoshito Watabe i Hideaki Nagai.

W pierwszej szóstce japońskiej rywalizacji z zmieścili się: Taihei Kato, Yosuke Minato i Daito Takahashi. Do najlepszej trójki stracili oni jednak mnóstwo czasu. Japończycy zgodnie z planem po kilku dniach treningu w kraju planują wyjazd na kolejne zawody Pucharu Świata, które odbędą się w rosyjskim Soczi.

PEŁNE WYNIKI ZAWODÓW

Wśród Norwegów pewnie zwyciężył drugi po skokach Krog. Prowadzący po pierwszej części dwuboju Klemetsen stracił do niego 37 sekund. Podium uzupełnił Jan Schmid. W pierwszej szóstce zmieścili się Gudmun Storlien, Truls Johansen oraz Audun Hokholt. Do biegu nie wystartował dziesiąty po skokach Mikko Kokslien. Nie startował także rywalizujący w Pucharze Świata w Klingenthal Magnus Moan.

PEŁNE WYNIKI ZAWODÓW

Konrad Rakowski

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl