Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Amerykanie i Norwegowie podali skład na MŚ, ósmy start Lodwicka i Spillane

Kombinacja norweska -> Artykuły

2013-01-29

Norwescy i amerykańscy trenerzy zdecydowali już kto z ich podopiecznych pojedzie na Mistrzostwa Świata w Val di Fiemme. Obyło się bez niespodzianek.

Stany Zjednoczone reprezentować będą: Bill Demong, Bryan Fletcher, Taylor Fletcher, Todd Lodwick, Johnny Spillane i debiutujący w tak poważniej imprezie Michael Ward. Dla porównania Demong wystartuje w MŚ po raz siódmy, a Spillane i Lodwick po raz ósmy. W 2011 roku Amerykanie pomimo dobrej postawy na MŚ nie wywalczyli żadnego medalu. Czy teraz będzie inaczej?

Norwegię reprezentować będą: Magnus Moan, Mikko Kokslien, Haavard Klemetsen, Magnus Krog i Joergen Graabak. Szósty zawodnik zostanie podany w terminie późniejszym. Prawdopodobnie będzie to Jan Schmid, ale każdy z Wikingów może walczyć o kwalifikację. W Oslo Norwegowie także obeszli się smakiem. We własnym kraju wywalczyli tylko dwa brązowe medale w drużynie.

Składy wszystkich drużyn będziemy wrzucać TUTAJ, abyście mogli być z nimi na bieżąco.

Konrad Rakowski

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl