Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Kłopoty Czechów, Ales Vodsedalek kontuzjowany

Kombinacja norweska -> Artykuły

2013-01-31

Niedobre informacje docierają do nas z obozu czeskiego na niecały miesiąc przed Mistrzostwami Świata w Val di Fiemme. Tydzień temu, podczas treningu skokowego w Harrachovie, Ales Vodsedalek dosyć dotkliwie się potłukł i doznał urazu kręgosłupa.

Początkowo mówiło się o złamaniu jedenastego kręgu, ale na szczęście dla Czecha uraz jest mniej groźny. Jest tylko mocno potłuczony i poobijany. Na pewno przez tydzień nie będzie mógł trenować i może doskwierać mu silny ból. Następnie czeka go krótka rehabilitacja.

Jego występ na Mistrzostwach Świata stoi pod znakiem zapytania, a wydawał się być kandydatem do uzupełnienia czeskiej drużyny. Ludek Sablatura powoli musi się zastanawiać kto dołączy do Dvoraka, Slavika i Churavego. Zapewne będzie to ktoś z dwójki Petr Kutal i Lukas Rypl. A może młodziutki Tomas Portyk?

Konrad Rakowski

Komentarze - 2

ola z przedszkola

Opublikowano: 2013-01-31 13:52:58

A Polacy startują czy nie? Szkoda że w kombinacji zniszczono wszystkich "małyszów" i "justyny" i teraz nie ma kto miejsca startowego załatwić dla reszty

Konrad Rakowski

Opublikowano: 2013-01-31 15:19:46

Pytasz o MŚ? Jak będziemy mieli informację, to na pewno przekażemy. Patrząc jednak na obecną formę, to nie ma to chyba większego sensu.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl