Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

MŚ: Schmid i Kokslien dominują na treningach, skoczkowie górą

Kombinacja norweska -> Artykuły

2013-02-25

Dziś kombinatorzy i skoczkowie przenieśli się na dużą skocznie w Predazzo. Obsada nie była zbyt liczna, ale zarówno dwuboiści jak i skoczkowie zaprezentowali się kibicom popołudniu, więc Rafał Snoch jeszcze raz pokusił się o wspólne zestawienie ich wyników.

Belką bazową przyjętą w zestawieniu jest rozbieg nr 19. Z czołowych kombinatorów pojawiali się tylko: Jan Schmid, Mikko Kokslien, Hideaki Nagai i bracia Fletcherowi i to oni dominowali na treningach. Trudno jednak przy tak marnej obsadzie wyciągać z nich jakieś wnioski. Jan Schmid na tle skoczków też się nie popisał, bo po wybraniu najlepszej z trzech prób, zająłby 49. miejsce. Na pewno nie jest to jednak czołowy skoczek wśród kombinatorów.

PEŁNE WYNIKI TRENINGÓW

Konrad Rakowski

Komentarze - 3

M_B

Opublikowano: 2013-02-26 10:45:52

O jedną rzecz tylko się spytam ? Czy wzięto tutaj pod uwagę, że za metr poniżej i powyżej punktu K w kombinacji jest 1,5 punktu, a w skokach 1,8 punktu :) ?

PiW

Opublikowano: 2013-02-26 12:20:23

Wszystkie wyniki zostały przeliczone na kombinację norweską. Tzn 1m=1.5pkt. Przeliczniki belki i wiatru również jak dla kombinacji norweskiej (belka 4.65pkt/m i wiatr 9pkt/m/s)

Moira

Opublikowano: 2013-02-26 16:01:10

Jan Schmidt juz polecial do domu, takze on to dosyc nieistotny wskaznik akurat bym powiedziala ;)

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl