Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Czytelnicy za Dygoniem i Chrapkiem, PZN za Michalczukiem…

Kombinacja norweska -> Artykuły

2013-04-28

Wiesław Dygoń zwyciężył w naszej ankiecie w której pytaliśmy Was o to kto powinien zostać trenerem w ewentualnej kadrze juniorów. Szkoleniowiec Krystiana Gryczuka zgarnął niemal 48% głosów. Drugie miejsce zajął Mariusz Chrapek (23,1%), a trzecie Stanisław Ustupski (7,6%). Oddano aż 949 głosów.

Niestety nasza życzeniowa ankieta ma niewiele wspólnego z rzeczywistością. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że o kadrze juniorów możemy co najwyżej pomarzyć, a to prawdopodobnie nie koniec niespodzianek ze strony Polskiego Związku Narciarskiego. Nie szykują się też żadne zmiany w sztabie szkoleniowym, a więc z dużym prawdopodobieństwem naszych dwuboistów trenować będą Jan Klimko oraz niezawodny i niezastąpiony Jakub Michalczuk. Nie jest to żadne oficjalne stanowisko PZN-u a jedynie nasze przypuszczenia. Wszystko oficjalnie wyjaśni się podczas komisji skoków i kombinacji norweskiej. Wówczas poznamy skład i liczebność kadry oraz skład sztabu szkoleniowego. Na razie wszystko zmierza ku całkowitemu zniszczeniu polskiej kombinacji.

W nowej ankiecie w menu kombinacyjnym po lewej pytamy Was właśnie o kadrę juniorów. Powinna powstać czy jednak nie ma to sensu?

Konrad Rakowski

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl