Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Mateusz Wantulok trenuje z biegaczami w Ramsau

Kombinacja norweska -> Artykuły

2013-10-20

Kadra dwuboistów w przyszłym tygodniu wyrusza na treningi biegowe na lodowiec w Ramsau, ale nie można zapominać o pozakadrowiczu Mateuszu Wantuloku. Nasz zawodnik rok temu również przygotowywał się do sezonu poza kadrą i był to jego zdecydowanie najlepszy okres w karierze. Aktualnie przebywa on w Ramsau.

Warto pamiętać, że tok temu Mateusz Wantulok zgromadził 23 punkty Pucharu Kontynentalnego. Niestety po życiowym wyniku w Eisenerz (17. miejsce), nie dostał już szansy zaprezentowania się na arenie międzynarodowej. Ważną informacją jest też fakt, że Wantulok jest jedynym rezerwowym na Kuusamo. Prawo występu w Pucharze Świata mają tylko: Adam Cieślar, Paweł Słowiok, Andrzej Gąsienica, Szczepan Kupczak i właśnie Mateusz Wantulok. W przypadku jakiś problemów lub słabszej formy jednego z kadrowiczów, jednym zastępcą jest właśnie 26-letni Wantulok, który obecnie trenuje na lodowcu z kadrą polskich biegaczy.

O przygotowaniach naszego zawodnika możecie przeczytać na jego BLOGU.

Konrad Rakowski Źródło: mateuszwantulok.blogspot.com

Komentarze - 5

Porucznik Tchemakhov

Opublikowano: 2013-10-20 18:41:29

Dawaj Wanti - pokaż naszym kadrowiczom, że dasz radę im dołożyć!!!

tyskacz

Opublikowano: 2013-10-20 20:46:09

tak zlej naszym kadrowiczom... czy tu sie liczy tylko to żeby dołożyć naszym .... ? nie ma jaak motywujący cel ....

:)

Opublikowano: 2013-10-21 20:14:37

Masz rację to jest chore, że jest takie dziwne nastawienie... aby ktoś z poza kadry miał wygrywać z tymi co aktualnie się w niej znajdują. Dobrze! chłopak ma motywację i walczy, mam nadzieję że wzmocni naszą drużynę a nie będzie z nimi konkurował:) Trzymam kciuki za wszystkich!

Konrad Rakowski

Opublikowano: 2013-10-21 20:32:12

Z jednej strony tak, ale z drugiej strony musi konkurować, bo zapewne jakieś krajowe zawody będą eliminacją do wyjazdu na te zagraniczne - tak było rok temu. Można powiedzieć, że jest to taki cel pośredni. Na pewno jednak w Kuusamo dobrzy skoczkowie są w cenie.

Prawdziwy Fan KN

Opublikowano: 2013-10-22 12:32:00

Wantulok powinien dostac jeszcze szanse i powinni jechac do Kuusamo w piatke.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl