Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Plan transmisji z Igrzysk w Soczi, kombinacja na głównych kanałach TVP

Kombinacja norweska -> Artykuły

2013-11-10

Podczas przyszłorocznych Igrzysk Olimpijskich w Soczi, polscy kibice będą skazani na Telewizje Polską (TVP), gdyż Eurosport nie zdecydował się na zakup drogich praw upoważniających do transmisji najważniejszego zimowego wydarzenia w 2014 roku. TVP kilkanaście dni temu opublikowała swój program transmisji na IO.

Na pewno dobrą informacją dla kibiców kombinacji norweskiej jest fakt, że wszystkie trzy konkursy olimpijskie planowo mają być transmitowane na głównym kanałach. Skoki na TVP1, natomiast bieg do kombinacji na TVP2. Głównym kanałem przeznaczonym na biegi narciarskie będzie dwójka, natomiast polscy skoczkowie zazwyczaj będą gościć na jedynce.

Niewątpliwym plusem oferty TVP jest to, że wszystkie transmisje będą dostępne w internecie. Kibice będą mogli obejrzeć nie tylko to co się dzieje w TVP1, TVP2 czy TVP Sport, ale będzie możliwość podglądu na wszystkie interesujące nas areny sportowe.

PLAN TRANSMISJI IGRZYSK OLIMPIJSKICH W SOCZI

Dla tych którzy nie są przekonani do jakości transmisji w TVP, pozostają tylko stacje zagraniczne np. niemieckojęzyczne kanały ARD i ZDF.

Konrad Rakowski

Komentarze - 3

Mati

Opublikowano: 2013-11-11 16:08:07

To ,że kombinacja będzie na otwartych kanałach to jest świetna wiadomość i dla tych który nie mają TVP Sport i dla tych którzy chcą ją obejrzeć w HD. No i wiele osób może poznać jaka to świetna dyscyplina zimowa,szkoda tylko ,że niedoceniana.

Konrad Rakowski

Opublikowano: 2013-11-12 11:01:19

Na razie jest tylko "umiarkowanie" świetna, bo nie wiadomo czy przez studio i inne nakładające się wydarzenia sportowe nie pokażą tego z odtworzenia. Ewentualnie mogę pokazać 10 skoków i 2 kilometry biegu. Na razie anonsują kombinacje na główne kanały i to na pewno jedyna okazja dla tego sportu, aby pokazać się w jedynce albo dwójce.

Flawia (Moira)

Opublikowano: 2013-11-13 00:46:33

W takim razie jestem skazana na ARD i ZDF ;) ew. rozne streamy :P bo niestety mimo sukcesow Niemcow, wciaz praktycznie wszystko jest wazniejsze od kombinacji :/ niech sie cos przedluzy lub przesunie czasowo do przodu i nalozy akurat - to juz po zawodach...

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl