Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Oczekiwania kibiców przed pierwszym startem

Kombinacja norweska -> Artykuły

2013-11-11

Sezon w kombinacji norweskiej wystartuje już za niespełna trzy tygodnie. Pora więc przedstawić wyniki sześciu ankiet, które opublikowaliśmy miesiąc temu pod jednym z artykułów. Można powiedzieć, że publikujemy przedsezonowe oczekiwania kibiców kombinacji norweskiej.

Zdaniem fanów Polska ekipa zajmie 10. miejsce w konkursie drużynowym w Kuusamo. Na tą opcje przypadło 25% głosów. Takie samo poparcie zanotowała opcja "12 lub niżej". Warto zaznaczyć, że 11% ankietowanych uważa, że zajmiemy miejsce w przedziale 1-6. Oddano 96 głosów.

Nasi czytelnicy typują, że najlepszym Polakiem w Kuusamo będzie Adam Cieślar (34%). Dużo poparcie uzyskali także Paweł Słowiok (27%) oraz Andrzej Gąsienica (20%). Głosowało 97 osób.

Zdaniem kibiców kwalifikacje do indywidualnego konkursu przebrnie dwóch naszych zawodników. Tą opcje poparło 34% osób. 32% głosujących uważa, że w pierwszym konkursie zobaczymy tylko jednego reprezentanta. 14% uważa, że wszyscy odpadną, a zdaniem 6% wszyscy awansują. Oddano 71 głosów.

Fani optymistycznie typują, że po pierwszym weekendzie będziemy mieli na koncie jakieś punkty w Pucharze Narodów. 38% ankietowanych uważa, że będzie to przedział 1-5 pkt. 37% jest zdania, że nie będziemy mieli żadnych punktów Pucharu Świata w Kuusamo, a zdaniem 15% będzie to aż 6-10 punktów. Głosowało 71 osób.

Spytaliśmy Was także o stratę jaką poniesiemy w konkursie drużynowym. 35% osób uważa, że będzie to 4-5 minut. Zdaniem 20% będą to 3-4 minuty. 17% pesymistów uważa, że będzie to ponad 6 minut. Optymiście (4%) stawiają, że będzie to 1-2 min. Oddano 46 głosów.

A czy Waszym zdaniem Polacy powinny regularnie startować w PŚ? 61% uważa, że tak, bo po to trenują. 29% uważa, że trzeba poczekać na pierwsze wyniki, a 10% twierdzi, że nasi zawodnicy są za słabi na Puchar Świata.Za niespełna trzy tygodnie przekonamy się kto miał rację.

Konrad Rakowski

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl