Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

16 krajów zgłoszonych na PŚ w Czajkowskim, polska drużyna także

Kombinacja norweska -> Artykuły

2013-12-03

Przed sezonem wydawało się, że Puchar Świata w Czajkowskim (4-5.01), to będzie najlepsza okazja do łatwego wywalczenia pucharowych punktów przez kombinatorów norweskich. Nie znamy jeszcze składów personalnych, ale okazuje się, że prawie żadna reprezentacja nie chce odpuścić tych konkursów. Nam ten moment zgłoszenia nie nadesłali tylko Japończycy.

Według organizatorów na ten moment wstępnych zgłoszeń dokonały: Austria, Kanada, Czechy, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Włochy, Norwegia, Polska, Słowenia, Szwajcaria, USA, Kazachstan, Ukraina oraz oczywiście gospodarze, czyli Rosja. Warto zaznaczyć, że w tym samym czasie w Czajkowskim odbywać się będzie Puchar Świata w skokach narciarskich kobiet.

Szkoleniowiec Polaków Jan Klimko mówił przed sezonem, że nie ma jakiegoś żelaznego założenia czy gdzieś jego kadrowicze nie pojadą i o wszystkim będzie decydować bieżąca forma i wyniki.

Aktualnie skocznia jest naśnieżana i przygotowywana do Pucharu Rosji (6-8.12), więc za miesiąc ze śniegiem nie powinno być najmniejszych problemów.

Konrad Rakowski Źródło: tramplin.perm.ru

Komentarze - 2

RychuGKM

Opublikowano: 2013-12-04 10:09:25

to , że kraj zgłasza swój udział , to nie znaczy , że wystawi najlepszych swoich zawodników

Konrad Rakowski

Opublikowano: 2013-12-04 11:05:32

Oczywiście masz rację. "Nie znamy jeszcze składów personalnych, ale okazuje się, że prawie żadna reprezentacja nie chce odpuścić tych konkursów" I w ten też sposób zaznaczyłem to w tekście. Co najwyżej nie pojadą pewnie tylko pierwsze czwórki z niektórych krajów, a czy uważasz, że Niemcy nr 5-14 nie są dla Polaków godnymi rywalami o punkty?

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl