Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Wicelider Puchar Świata z powodu grypy nie wystąpi w Chaux-Neuve!

Kombinacja norweska -> Artykuły

2014-01-06

Niestety Akito Watabe z powodu grypy nie wystąpi w Pucharze Świata w Chaux-Neuve (11-12.01). Wicelider całego cyklu PŚ chce być w dobrej formie na pierwszą edycję Nordic Combined Triple w Seefeld i postanowił odpuścić francuskie zawody.

 

Korzystne dla Japończyka jest na pewno to, że w Chaux-Neuve odbędzie się tylko jeden konkurs indywidualny, gdyż w niedzielę dwuboiści rywalizować będą w sprincie drużynowym. Na ten moment Watabe w generalce Pucharu Świata traci do Frenzela tylko 62 punkty.

 

Nie jest to jedyny problem Japończyków. Shun Yamamoto i Yusuke Minato wypadli z pierwszej pięćdziesiątki WRLu i po konkursach we Francji może to skutkować czteroosobowym limitem do końca sezonu.

 

Japończycy już kilka dni temu zdecydowali, że w pucharowych zmaganiach do końca sezonu startować będą: Akito Watabe, Yoshito Watabe, Hideaki Nagai, Taihei Kato, Shun Yamamoto oraz Yusuke Minato.

 

Konrad Rakowski

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl