Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Czwórka polskich kombinatorów wybrana na MŚJ w Val di Fiemme

Kombinacja norweska -> Artykuły

2014-01-20

Czterech polskich kombinatorów pojedzie na Mistrzostwa Świata Juniorów we włoskim Val di Fiemme (27.01-3.02.2014). Dziś składy oficjalnie zatwierdził Polski Związek Narciarski.

 

W dwuboju zimowym reprezentować nas będą: Jan Łowisz, Michał Pytel, Krystian Gryczuk oraz Kacper Kupczak. W składzie nie znalazł się formalnie przynależący do kadry narodowej Damian Urbaś, także tym razem nasze drużyna uda się na MŚJ bez zawodnika rezerwowego.

 

Miejmy nadzieję, że forma naszych zawodników będzie lepsza niż podczas Pucharu Kontynentalnego w Hoeydalsmo, gdzie szczególnie na trasie nie poradzili sobie z w większości starszymi rywalami. Wydaje się, że miejsca w trzydziestce będzie można uznać za dobry wynik.

 

Konrad Rakowski

Komentarze - 4

M_B

Opublikowano: 2014-01-20 21:45:49

Jakikolwiek ten skład by nie był, to niestety, ale bardzo prawdopodobny jest scenariusz, że żaden z naszych zawodników nie powalczy nawet o miejsce w 30-tcę na MŚJ :(, już rok temu poza Gąsienicą reszta prezentowała poziom za słaby na 30-stkę, niby Marusarz był w jednym konkursie 30-sty, ale on poza Gąsienicą najlepiej z naszych biegał, a bieg to niestety straszny problem u naszych juniorów w tej chwili.

Raku

Opublikowano: 2014-01-20 22:03:56

Na pewno będzie ciężko o "30", dlatego i tak jestem zaskoczony, że PZN zdecydował się na wystawienie drużyny, bo tam to może najbardziej zaboleć i sam związek może sobie wystawić laurkę szkoleniową... Z drugiej strony niewysłanie drużyny, to byłoby rzucenie ręcznika już przed zawodami. Ja tam liczę, że Pytel i Kupczak na piątkę i Gryczuk z Łowiszem na dychę powalczą o "30". Szczególnie w sprincie jakieś tam szanse mamy.

Kibol

Opublikowano: 2014-01-22 16:23:01

A po co ten z Lubawki?.Taki cienias jak jego trener Dygoń:):):):):).

marcinx59

Opublikowano: 2014-01-23 13:02:53

A ty faja jesteś ;]

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl