Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Czytelnicy ocenili podejście skipola do wyników Polaków w dwuboju zimowych

Kombinacja norweska -> Artykuły

2014-01-29

Przed chwilą zakończyliśmy ważną i ciekawą ankietę w dziale kombinacyjnym. Pytaliśmy Was o to jak Waszym zdaniem podchodzimy do polskich wyników w dwuboju zimowym. Czy jesteśmy zbyt krytyczni, obiektywni, a może zbyt łagodni?

 

Większość z Was (43,2%) uważa, że nasze podejście jest raczej obiektywne. Nikt z całą stanowczością nie może uważać się za zawsze obiektywnego, dlatego umieściliśmy tam słowo raczej, gdyż subiektywne wstawki to rzecz naturalna. 12,7% uważa podejście za trochę zbyt krytyczne, natomiast po drugiej stronie barykady 15,2% uważa, że jest za bardzo bezkrytyczne. 11,8% uważa, że odnoszenie się do wyników naszych zawodników jest zdecydowanie zbyt łagodne, a 6,7% uważa, że zdecydowanie zbyt krytyczne. 10% stwierdziło, że nie interesują ich wyniki Polaków.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy zagłosowali (118 osób), gdyż cenimy sobie zdanie naszych czytelników i tym bardziej cieszy nas raczej korzystny wynik tego głosowania. Nigdy nie można wszystkim dogodzić, natomiast zawsze staramy się wyważyć swoje opinie. Warto też zaznaczyć, że nigdy nie krytykujemy personalnie zawodników, bo to związek i trenerzy odpowiadają za wybieranie zawodników do kadr i odpowiadają też za ich postępy. Nie jest naszą rolą udawanie, że jest dobrze, kiedy zawodnicy przestają robić progres, a związek udaje że tego nie widzi. To właśnie poprawianie się z roku na rok, choćby z dużo niższego poziomu, jest w sporcie najważniejsze.

 

Zapraszamy także do głosowania w kolejnej ważnej ankiecie w podmenu kombinacyjnym. Rzecz jasna zapraszamy również do głosowania we wszystkich ankietach na naszym portalu.

 

Zapraszamy także do KOMBINACYJNEGO i OGÓLNEGO archiwum ankiet.

 

Oczywiście jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i na każdą konstruktywną krytykę.

 

Redakcja

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl