Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Marcin Budz: „Dobrze się czułem na trasie, ale jestem zaskoczony tym biegiem”

Kombinacja norweska -> Artykuły

2014-01-31

Najlepszym Polakiem we wczorajszym starcie kombinatorów był Jan Łowisz, który zajął 22. miejsce. Jednak największą niespodzianką była 27. lokata Marcina Budza, który w biegu awansował o siedemnaście pozycji i na trasie uzyskał 19. czas.

 

19-latek na pewno miał spore powody do radości. „To był mój pierwszy start. Dobrze się czułem na trasie, ale jestem zaskoczony tym biegiem. Narty też dobrze jechały - Piotr Śliwka zrobił dobrą robotę. Skokowo było trochę słabiej, ale i tak dałem z siebie wszystko, bo na treningach było gorzej. Jestem bardzo zadowolony z tego startu. Na pewno dziękuję trenerowi Władysławowi Wawrytko z którym przez ostatni okres trenowałem w Ramsau i to pomogło mi uzyskać taką formę biegową. Do sezonu przygotowywałem się z Tomkiem Pochwałą za co też bardzo mu dziękuję” - podsumował krótko Marcin Budz.

 

Jutro nie będzie już tak łatwo o dobry wynik, bo kombinatorzy pobiegną tylko na pięć kilometrów i ciężko będzie znacząco poprawić pozycję po skokach.

 

Konrad Rakowski Fot: podhale-sport.pl

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl