Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Rusza olimpijski typer - nagrody i upominki czekają na uczestników! Zachęcamy do zabawy!

Kombinacja norweska -> Artykuły

2014-02-11

Trochę późno, ale ważne, że rusza olimpijski typer w kombinacji norweskiej. W najważniejszej imprezie czterolecia dwuboiści rywalizować będą trzykrotnie, a już jutro odbędzie się pierwszy konkurs. Dla najlepszych przewidziane są pewne upominki o czym w  drugiej części tekstu.

 

Zasady są bardzo proste. Trzeba się zalogować lub założyć konto na naszym portalu (jeśli nie masz konta to kliknij TUTAJ). Następnie trzeba wejść w zakładkę TYPER (TUTAJ) i obstawić dane zawody, a konkretnie pierwszą piątkę, zwycięzcę skoków i biegu, miejsce Polaka i Man of the Day, czyli najlepszego zawodnika spoza dziesiątki PŚ. Zasady punktacji można sobie znaleźć TUTAJ. Są one dosyć proste. Aby wytypować jutrzejszy konkurs kliknij TUTAJ. To tyle jeśli chodzi o formalności.

 

A co dla zwycięzcy? Triumfator w łącznej punktacji trzech konkursów może liczyć na książkę Bogdana Chruścickiego pt. Justyna Kowalczyk Królowa Śniegu, smyczkę Szklarskiej Poręby np. na kluczę oraz opaskę Skipola idealną do wszelkiej aktywności fizycznej, w tym oczywiście do biegania na nartach.

 

Jest jednak pewien haczyk. Pierwsze zawody dwuboistów startują już jutro o 10:30. Czasu jest więc niewiele, ale nie udało nam się wcześniej wszystkiego sfinalizować, więc oficjalna informacja pojawia się dopiero teraz. Jeśli więc będzie typować mniej niż czternaście osób (łącznie z redaktorami), to wtedy spożytkujemy nagrody w jakimś innym konkursie - na pewno nie przepadną, więc bądźcie czujni. Jeśli zainteresowanie będzie większe, to oczywiście można liczyć na pojawienie się nagród za miejsca na podium. Jeśli będzie zainteresowanie, to jesteśmy tez skłonni uruchomić biegowego typera IO. Wszystko zależy od Waszej aktywności. Z naszej winy czasu jest bardzo mało, a upominki czekają!

 

Konrad Rakowski

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl