Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Skipol Cup: Haavard Klemetsen najlepszy w drużynówce, Moan i Bieler na podium

Kombinacja norweska -> Artykuły

2014-02-20

Przedstawiamy Wam poniżej nieoficjalne wyniki indywidualne dzisiejszego konkursu drużynowego w kombinacji norweskiej w Soczi. Najlepszy okazał się Haavard Klemetsen, przed Magnusem Moanem i Christophem Bielerem.

 

Klemetsen na pewno żałuje, że to tylko nieoficjalne zestawienie. Widać, że doświadczony Norweg jest dobrze przygotowany, a indywidualne starty nie do końca potoczyły się po jego myśli. Dziś o 8 sekund pokonałby Magnusa Moana i o 14 Christopha Bielera. Pierwszą szóstkę uzupełniliby Akito Watabe, Eric Frenzel i Bjoern Kircheisen.

 

Bardzo dobre 18. miejsce zająłby Tomas Portyk, 23. byłby Yosuke Minato, a dopiero 25. złoty medalista z dużej skoczni Joergen Graabak. Pierwszą trzydziestkę zamknąłby Jewgienij Klimow.

 

Warto zaznaczyć, że zawodnikom na ostatniej zmianie dodano osiem sekund, gdyż ich trasa była mniej więcej o tyle krótsza.

 

NIEOFICJALNE WYNIKI INDYWIDUALNE

 

Liderem klasyfikacji generalnej po 5 z 7 konkursów jest Niemiec Eric Frenzel (350pkt), który wyprzedza Francuza Jasona Lamy Chappuis (235) oraz Norwega Haavarda Klemetsena (220). Paweł Słowiok zajmuje 46. lokatę z dorobkiem 9pkt.

 

KLASYFIKACJA GENERALNA SKIPOL CUP

 

Konrad Rakowski

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl