Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Kolejne gwiazdy odpuszczają Lahti - choroba zmogła Kroga i Moana

Kombinacja norweska -> Artykuły

2014-02-25

Norwegowie także ogłosili swój skład na kolejne zawody Pucharu Świata w fińskim Lahti. Wikingowie wyruszą do Finlandii bez dwójki swoich medalistów z Soczi. Z powodu choroby w najbliższych konkursach nie wystartują Magnus Krog i Magnus Moan.

 

Norweskie media nie są zdziwione takim obrotem sprawy. Często po docelowej imprezie następuje rozprężenie organizmu i łatwiej wtedy o infekcje. Krog i Moan najprawdopodobniej wystartują już w Trondheim i Oslo. Pod ich nieobecność w Lahti rywalizować będą: Mikko Kokslien, Haavard Klemetsen, Joergen Graabak, Jan Schmid, Truls Johansen, Ole Martin Storlien i Thomas Kjelbotn. Tym samym Norwegowie po raz kolejny nie wykorzystują swojego ośmioosobowego limitu. Uznania w oczach trenera nie znalazł m.in. Espen Andersen, który regularnie plasował się w dwudziestce w ostatnich konkursach Pucharu Kontynentalnego w Eisenerz.

 

Wczoraj informowaliśmy, że nie wystartuje czwarty zawodnik klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, czyli Jason Lamy Chappuis. Dziś wiemy też, że zabraknie siódmego Magnusa Moana i ósmego Magnusa Kroga.

 

Konrad Rakowski

Komentarze - 1

Flawia

Opublikowano: 2014-02-25 15:32:04

"Norwegowie także ogłosi swój skład" ahhh dawno nie mialam nic do poprawiania :P [to komplement ;) ] Gruber tez chory, ale prawdopodobnie do Lahti pojedzie, a przynajmniej probuje sie na Lahti wykurowac poki co ;)

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl