Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Jewgienij Klimow: „Kombinacja jest dla mnie ważniejsza, mam jeszcze rezerwy”

Kombinacja norweska -> Artykuły

2014-04-08

Kilka dni temu prezes Rosyjskiej Federacji Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej Aleksandr Uwarow oficjalnie potwierdził, że Jewgienij Klimow zostaje w dwuboju zimowym. Teraz sprawę skomentował także sam zainteresowany.

 

- Myślę, że doświadczenie zdobyte podczas IO w Soczi mi pomogło i lepiej to wygląda. Przed igrzyskami traciłem w biegu sześć minut do najlepszych, a pod koniec już nieco ponad trzy minuty. Oczywiście cały sezon przebiegał zdecydowanie poniżej moich oczekiwań. Myślałem, że będzie o wiele lepiej. Kombinacja norweska jest dla mnie ważniejsza. Myślę, że w biegu mam jeszcze rezerwy. Na pewno postaram się poprawić swoje wyniki. Nie mam chęci rywalizacji ze skoczkami w przyszłym sezonie. Kolejnej zimy chcę konsekwentnie plasować się w trzydziestce - zapowiedział rosyjski dwuboista.

 

Konrad Rakowski

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl