Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Mario Stecher będzie kontynuował karierę

Kombinacja norweska -> Artykuły

2014-07-09

Jeden z najbardziej utytułowanych kombinatorów norweskich Mario Stecher postanowił kontynuować swoją bogata karierę. Jego celem na przyszły sezon będą jak najlepsze pozycje w zawodach Pucharu Świata.


„Po dwóch miesiącach intensywnych siłowych treningów czuje, że mogę kontynuować swoja karierę sportowa! Głównym celem na nadchodzący sezon nie jest koniecznie walkę o medal na mistrzostwach świata w Falun ale ponowne stawanie na podium w zawodach Pucharu Świata. Ponadto chciałbym również służyć doświadczeniem dla młodych zawodników i pomóc im zadomowić się w zawodach Pucharu Świata”- napisał Mario Stecher na swoim oficjalnym profilu facebookowym.

Podczas swojej długiej kariery Mario Stecher wywalczył m.in. cztery medale igrzyskach olimpijskich, sześć medali mistrzostw świata oraz cztery medale mistrzostw świata juniorów. W zawodach Pucharu Świata Austriak 43- krotnie stawał na podium z czego 12 razy na najwyższym jego stopniu. W mojej pamięci najbardziej zapadł srebrny medal zdobyty przez Stechera podczas Mistrzostw Świata w Val die Fiemme w 2013 roku. Pamiętam ,że Mario wrócił wtedy po dwu miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją stopy, a i tak zdołał przygotować świetna formę przegrywając minimalnie złoty medal z Jasonem Lamy Chappuis na finiszowych metrach. Bardzo cieszę się, ze ten miły i utytułowany zawodnik będzie nas nadal zachwycał na skoczniach i trasach biegowych.

Ireneusz Trawka

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl