Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Znamy kalendarze występów kombinatorów norweskich

Kombinacja norweska -> Artykuły

2015-06-21

Kalendarze Letniej Grand Prix, Pucharu Świata oraz Pucharu Kontynentalnego w kombinacji norweskiej są gotowe. Do pierwszych startów dwuboiści przystąpią końcem sierpnia.

 

Kalendarz tegorocznej Letniej Grand Prix jest dość krótki. Rozegranych będzie zaledwie siedem konkursów. Rywalizację rozpoczną zawody w niemieckim Oberwiesenthal, które odbędą się 29 i 30 sierpnia. Ostatnie konkursy zaplanowane są na 9 oraz 10 października i będą miały miejsce w Rosji w Sochi.

 

KALENDARZ LGP

 

Nowy sezon Pucharu Świata planowo ma zacząć się 28 listopada, natomiast skończy się 28 lutego. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to kombinatorzy norwescy wezmą udział w 25 konkursach, z których pierwszy odbędzie się w Ruka (FIN), a ostatni we włoskim Val di Fiemme.

 

KALENDARZ PŚ

 

Puchar Kontynentalny zacznie się dopiero w grudniu, ale będzie trwał do marca. Dwuboiści rywalizację mają rozpocząć czterema startami w USA, czyli w Soldier Hollow (12 - 13.12.), a także w Lake Placid (19 - 20.12.). PK podobnie jak LGP będzie mieć finał w Rosji, jednak nie w Sochi, a w Czajkowskim 18 i 19 marca.

 

KALENDARZ PK

 

Bożena Tyc

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl