Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Kadra kombinatorów norweskich trenowała z Adamem Małyszem

Kombinacja norweska -> Artykuły

2015-08-26

Kadra młodzieżowa kombinatorów norweskich pilnie przygotowuje się do pierwszych zawodów Letniej Grand Prix, które odbędą się już podczas tego weekendu. W zeszłą środę nasi zwodnicy trenowali pod okiem Adama Małysza. O treningu i nadchodzących zawodach opowiedział nam Mateusz Wantulok.

 

Trening dwuboistów z mistrzem z Wisły nie był przypadkowy. "Trening z obecnością Adama planowany był już wcześniej, ale nie zawsze terminy się pokrywały. W końcu udało się i trening wyszedł super!" - wyznał trener Mateusz Wantulok. "Adam nam doradzał. Razem analizowaliśmy każdy skok z chłopaków i ocenialiśmy wszystko na bieżąco. Adam również dzielił się cennymi radami, uwagami np. jak on czasami wychodził z dołka lub sugerował ćwiczenia, które realizował podczas współpracy z "dziadkiem" czyli H. Lepistoe. Mamy w planach jeszcze kilka takich wspólnych treningów, zobaczymy jak tylko Adam będzie miał chwilę czasu. Obiecał, że wpadnie znów poobserwować chłopaków" - powiedział szkoleniowiec.

 

Konkurs w Oberwiesenthal odbędzie się już w ten weekend, a reprezentować Polskę na nim będą: Adam Cieślar, Szczepan Kupczak oraz Paweł Słowiok. "Na Letnie Grand Prix jedzie Adam, Szczepan i Paweł. Obecnie najsilniejsza trójka zawodników w naszym kraju." Tradycyjnie trener Wantulok prosi kibiców o wsparcie, które jest jemu, a przede wszystkim zawodnikom bardzo potrzebne. "Trzymajcie kciuki i dopingujcie nas mocno. Liczymy na Wasze wsparcie!".

 

Bożena Tyc

 foto. Mateusz Wantulok

Komentarze - 2

ms.

Opublikowano: 2015-08-28 10:09:13

fajnie ze skipol informuje o tym co dzieje się w kraju, ale zupełnie zapomniał o międzynarodowej kombinacji, na fisie pojawiają się ciągle jakieś artykuły, wystraczy jedynie je przetłumaczyć na polski. Widocznie redakcja skipola uznała że będą informować tylko o tym co jest distępne na stronie pzn, nie podajac żadnych informacji na temat obecnej sytuacji w innych krajach.

huk

Opublikowano: 2015-08-28 12:40:40

Zapraszamy do współpracy. Wystarczy jedynie przetłumaczyć na polski i wysłać na maila redakcja@skipol.pl

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl