Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Lotos Cup: Kupczak najlepszy w kategorii seniorów, Podżorski wśród juniorów A

Kombinacja norweska -> Polska wyniki

2013-01-26

Szczepan Kupczak i Michał Podżorski pewnie zwyciężyli w najstarszych kategoriach w rozgrywanym dziś konkursie w ramach Lotos Cup na skoczni w Wiśle Łabajowie (HS 70). Kupczak wygrał wśród seniorów, a Podżorski w kategorii juniora A.

Wśród seniorów Kupczak ograł na finiszu kolejnego z kadrowiczów, czyli Pawła Słowioka. Trzecie miejsce z półminutową startą zajął Mateusz Wantulok. Pierwszą szóstkę uzupełnili Andrzej Zarycki, Michał Pyclik i Stanisław Świder.

PEŁNE WYNIKI (SENIOR)

Wśród juniorów A sklasyfikowano tylko czterech zawodników. Poza Podżorskim na podium znaleźli się Marcin Budz i Paweł Szafran.

PEŁNE WYNIKI (JUNIOR A)

W grupie juniorów B zwyciężył Michał Gut-Chowaniec, przed Janem Łowiszem i Dawidem Osińskim, który uzyskał najlepszy czas biegu.

PEŁNE WYNIKI (JUNIOR B)

Wśród juniorów C triumfował Krzysztof Kabot, przed Pawłem Twardoszem i Lukasem Dankiem z Czech.

PEŁNE WYNIKI (JUNIOR C)

W kategorii juniora D triumfował Dawid Jarząbek. Drugie miejsce ze startą 11 sekund zajął Czech David Zemek. Trzecie Kacper Konior stracił już ponad dwie i pół minuty.

PEŁNE WYNIKI (JUNIOR D)

W juniorze E zwyciężył prawdziwy dominator tego rocznika, czyli Dawid Haberny. Drugie miejsce zajął Matej Cejchan, a trzecie Petr Sablatura.

PEŁNE WYNIKI (JUNIOR E)

Konrad Rakowski

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl