Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Lotos Cup: Twardosz, Konior i Haberny zwyciężają, jutro starsze grupy

Kombinacja norweska -> Polska wyniki

2013-02-12

Wczoraj w ramach Lotos Cup na mniejszych skoczniach w Zakopanem rywalizowali młodzi kombinatorzy w kategorii juniora C, D i E. W swoich grupach zwyciężyli Paweł Twardosz, Kacper Konior i Dawid Haberny. Jutro na Wielkiej Krokwi rywalizować będą seniorzy i juniorzy A i B.

W kategorii juniora C zwyciężył Paweł Twardosz, przed dwoma kolejnymi Pawłami - drugi był Chyc, a trzeci Gut. Twardosz zdominował rywalizację, szczególnie na trasie biegu i finiszował 43 sekundy przed drugim zawodnikiem.

PEŁNE WYNIKI ZAWODÓW (JUNIOR C)

Wśród juniorów D zwyciężył Kacper Konior, przed Jakubem Chowańcem i Damianem Skupniem. Koniorów podobnie jak Twardosz nie dał rywalom szans i po pięciokilometrowym biegu wyrobił sobie ponad minutową przewagę. Biegu nie ukończył Dawid Jarząbek, który upadł na skoczni.

PEŁNE WYNIKI ZAWODÓW (JUNIOR D)

W grupie juniorów E tradycyjnie zwyciężył dominujący w swojej kategorii Dawid Haberny, który wyprzedził Macieja Zborowskiego i Oskara Rojka.

PEŁNE WYNIKI ZAWODÓW (JUNIOR E)

Jutro na Wielkiej Krokwi powalczą seniorzy, juniorzy A i juniorzy B. Stawką jest wyjazd na Puchar Kontynentalny do Planicy.

Konrad Rakowski

Komentarze - 1

M_B

Opublikowano: 2013-02-12 17:58:32

Grunt, że nic poważniejszego się nie stało dla Dawida, co pokazał dzisiaj wygrywając pierwszy raz w sezonie konkurs Lotos Cup, zresztą w kombinacji mimo upadku był chyba nawet 4-ty po skokach, czyli powraca do bardzo wysokiej formy skokowej. Lotos Cup-u tak czy siak nie wygra już ani w kombinacji ani w skokach w tym roku, Konior musiałby zaliczyć fatalny występ, by Dawid go pokonał w generalce, konkurs w plecy robi swoje ;).

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl