Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Adam Cieślar najlepszy w Pucharze Prezesa PZN w kombinacji norweskiej

Kombinacja norweska -> Polska wyniki

2015-10-03

W sobotę na Wielkiej Krokwi oraz trasie nartorolkowej COS w Zakopanem rozegrano zawody o Puchar Prezesa PZN w kombinacji norweskiej. Na starcie stawiło się 21 dwuboistów, a najlepszym z nich okazał się Adam Cieślar.

 

Po pierwszej części zawodów prowadził Szczepan Kupczak, oddając 130,5 metrowy skok. Dwa metry bliżej wylądował Adam Cieślar, co dało mu 12 sekund straty na starcie do biegu. Trzecie miejsce zajmował Kacper Kupczak, który skoczył 125,5 metra i przed biegiem tracił do starszego brata 50 sekund.

Na miejscu czwartym uplasował się Michał Gut-Chwaniec, piąte miejsce zajmował Krystian Karpiel, a szóstą pozycję zajmował Paweł Słowiok.

WYNIKI PO SKOKACH

 

W biegu na prowadzenie łatwo wysunął się Adam Cieślar, ale z tyłu szybko gonił go Paweł Słowiok. Ostatecznie różnica między nimi na mecie wyniosła zaledwie 5 sekund, z przeszło minuty na starcie. Na miejscu trzecim bieg ukończył Szczepan Kupczak, jednak jego strata wyniosła ponad dwie minuty.

Czwarte miejsce utrzymał Michał Gut-Chowaniec. O piątą pozycję zaciętą walką stoczyli Jan Łowisz i Wojciech Marusarz, ostatecznie lepszy o 0,1 sekundy okazał się Łowisz.

WYNIKI

 

foto: Mateusz Wantulok/facebook

 

huk

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl