Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Kombinacja: Wszyscy Polacy w konkursie LGP w Oberwiesenthal [WYNIKI PCR]

Kombinacja norweska -> świat wyniki

2017-08-18

Na normalnej skoczni w niemieckim Oberwiesenthal rozegrano dziś rundę prowizoryczną poprzedzającą niedzielne zmagania indywidualne. Wszyscy Polacy startujący po raz pierwszy pod wodzą nowego trenera awansowali do konkursu, najlepiej wypadł tradycyjnie Szczepan Kupczak.

 

Kupczak skoczył 96,5 metra, co dało mu 15. lokatę z wirtualną stratą minuty do pierwszego miejsca. Dopiero na 35. lokacie rundę PCR zakończył Adam Cieślar z wynikiem 88 metrów (+2:18). Ponadto awans do konkursu wywalczyli też Paweł Słowiok plasujący się na 39. pozycji po skoku na 84,5 metra oraz 42. Paweł Twardosz (82,5 metra).

 

Na czele rundy prowizorycznej uplasował się Mario Seidl z rezultatem 102,5 metra przed Ericiem Frenzelem (101 metrów, +6 sekund) i Akito Watabe (+23 sekundy). Jutro w Oberwiesenthal sprint drużynowy, w niedzielę szansa na pierwsze punkty w konkursie indywidualnym.  

 

WYNIKI

 

red

fot. Alicja Kosman / PZN

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl