Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Kombinacja: Komplet Polaków wśród 50 najlepszych zawodników PCR [WYNIKI]

Kombinacja norweska -> świat wyniki

2017-09-30

Finałowe zawody LGP w kombinacji w Planicy rozgrywane są z udziałem trzech Polaków: Szczepana Kupczaka, Pawła Twardosza i Wojciecha Marusarza. Biało-czerwoni w komplecie pojawią się w konkursie, a w rundzie PCR najlepiej wypadł ten pierwszy.

 

Zwyciężył Estończyk Kristjan Ilves, skacząc na słoweńskiej Velikance aż 138,5 metra,. Tylko ,5 metra bliżej lądowali drugi Maxime Laheurte i czwarty Jason Lamy Chappuis. Trzecie miejsce wywalczył kolejny Francuz, Laurent Muhlethaler.

 

Najwyżej z Polaków uplasował się Szczepan Kupczak – lądując na 128.metrze zdołał wywalczyć 16. lokatę. Słabiej wypadli pozostali – Paweł Twardosz znalazł się na 43. lokacie po skoku na 116,5 metra, a najlepszą pięćdziesiątkę zamknął Wojciech Marusarz próbą na 113,5 metra.

 

WYNIKI PCR

 

Dziś o 10.00 rozpocznie się konkursowa seria skoków. o 12.00 10 kilometrów na nartorolkach. Wyniki po południu na Skipolu.

 

red

fot. Alicja Kosman / PZN

Komentarze - 1

ms.

Opublikowano: 2017-09-30 15:04:12

Widzę że trener Winkelmann zachowuje się jak Horngacher, lepszych zawodników zostawia w domu a słabsi jeżdżą na zawody.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl