Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Mistrzostwa Świata Juniorów w Lahti ( Kombinacja Norweska ): Niemcy wygrywają przed Norwegami i Austriakami. Polacy na ostatnim miejscu [WYNIKI]

Kombinacja norweska -> świat wyniki

2019-01-26

Niemieccy kombinatorzy sięgnęli po złoty medal mistrzostw świata juniorów rozgrywanych w Lahti. Drugie miejsce zajęli Norwegowie a trzecie Austriacy. Bardzo słabo spisali się Polacy którzy zajęli ostatnie, 13 miejsce.

 
 
Skoki
 
Rundę skoków wygrali Niemcy w składzie Luis Lenhert, Simon Huettel, David Mach i Julian Schmid. Drugie miejsce ze stratą 13 sekund zajmowali Norwegowie w składzie Kasper Moen Flatla, Aleksander Skoglund, Andreas Skoglund i Jens Luraas Oftebro. Trzecie miejsce zajmowali Austriacy w składzie Marc Luis Rainer, Florian Dagn, Max Teeling i Johannes Lamparter. Kolejne miejsca zajęli Japończycy, Słoweńcy i Finowie. Siódme miejsce zajmowali Francuzi, ósme Rosjanie, dziewiąte Polacy w składzie Mateusz Jarosz, Andrzej Szczehowicz, Dawid Jarząbek i Piotr Kudzia a dziesiąte Włosi. Jedenastą lokatę zajmowali Czesi, dwunastą Ukraińcy a trzynastą Amerykanie.
 
 
 
Bieg
 
Zwycięstwo odnieśli Niemcy którzy osiągnęli 5 czas biegu. Drugie miejsce zajęli ze stratą 14,3 sekund Norwegowie a trzecie Austriacy. Za podium znaleźli się znakomicie dysponowani na trasie Francuzi którzy wyprzedzili Słoweńców i Japończyków. Siódme miejsce zajęli Finowie, ósme Włosi, dziewiąte Rosjanie a dziesiąte Amerykanie. Ostatnie trzy lokaty zajęli Czesi, Ukraińcy i Polacy.
 
 
 
Maciej Sulowski

Komentarze - 3

Sakuraj

Opublikowano: 2019-01-26 12:16:40

Niechaj ten rezultat będzie idealnym podsumowaniem stanu polskiej kombinacji. Ostatnie miejsce i porażka z Ukraińcami o niemal dwie minuty. To jest więcej niż kompromitacja. Jednak nie kompromitacja zawodników, tylko PZN-u, nepotycznego Tajnera i panów trenerów kadry juniorskiej.

ms.

Opublikowano: 2019-01-26 13:09:00

Dokładnie, dobrego trenera Wantuloka wyrzucili a trenerzy kadry juniorów od lat ci sami.

Doktor46

Opublikowano: 2019-01-28 16:33:59

a o pucharze świata to nic nie napiszecie masakra

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl