Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Kombinacja norweska: Riiber wygrywa kwalifikacje, Kupczak 20.

Kombinacja norweska -> świat wyniki

2020-02-21

Koniec przerwy w Pucharze Świata. Kolejnym przystankiem jest norweskie Trondheim, gdzie dziś odbyły się kwalifikacje. Wygrał je Jarl Magnus Riiber, Norweg nadal jest w świetnej formie, a występ przed własną publicznością z pewnością jeszcze bardziej go motywuje. Szczepan Kupczak zajął miejsce 20.

 

Jarl Magnus Riiber po trzech tygodniach pucharowej przerwy nadal jest najlepszy. W rundzie prowizorycznej oddał dziś skok na odległość 143 metry, dzięki czemu zwyciężył. Drugi był Ryota Yamamoto, Japończyk uzyskał 133 metry, zaś ostatni na podium uplasował się kolejny Norweg - Espen Andersen, który skoczył 131,5 m. Tuż za nim był jego rodak - Sindre Ure Soetvik (127,5 m)., a najlepszą 5. zamknął Austriak - Lukas Klapfer (130 m). 

Szczepan Kupczak jest jedynym z naszych reprezentantów podczas tego weekendu. Polak zajął miejsce 20. ze skokiem na odległość 122 m. 

 

WYNIKI

 

Bożena Tyc

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl