Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Puchar Polski PZN na nartorolkach 2019 [REGULAMIN+KALENDARZ]

Nartorolki -> Nartorolki

2019-08-07

Przedstawiamy kalendarz i regulamin Pucharu Polski Polskiego Związku narciarskiego w biegach na nartorolkach - 2019. Przypominamy, że pierwsze zawody cyklu już w pierwszy weekend września w Tomaszowie Lubelskim.

 

W załącznikach znajdziecie kalendarz zawodów oraz obowiązujący w tym sezonie regulamin.

W tym sezonie zawody w ramach PP będą rozgrywane stylem dowolnym na nartorolkach dostarczonych przez PZN. Biegi stylem klasycznym będą rozgrywane na sprzęcie organizatorów poszczególnych edycji.

Czekamy jeszcze na decyzję odnośnie nartorolkowych Mistrzostw Polski.

 

REGULAMIN PP NARTOROLKI 2019

 

KALENDARZ ZAWODÓW PP NARTOROLKI 2019

 

kace

Komentarze - 8

xcc

Opublikowano: 2019-08-07 16:57:26

A coś ma się zmienić że jakaś decyzja na zapaść?

Amator

Opublikowano: 2019-08-07 21:52:56

Jestem ciekawy co zrobi organizator Mistrzostw Polski.Trasa bieg pod górę została zmieniona, jest o wiele trudniejsza, z Piechowic Górnych do Michałowic.Tą trasę da radę wyciec klasykiem, natomiast łyżwą na wolnych rolkach to katastrofa, która może skończyć się kontuzjami.Młodsze roczniki mogą nie dać rady. Tutaj bym jednak zrobiła bieg klasykiem lub zmieniła miejsce.Szkoda zawodników .

Amator

Opublikowano: 2019-08-07 21:52:58

Jestem ciekawy co zrobi organizator Mistrzostw Polski.Trasa bieg pod górę została zmieniona, jest o wiele trudniejsza, z Piechowic Górnych do Michałowic.Tą trasę da radę wyciec klasykiem, natomiast łyżwą na wolnych rolkach to katastrofa, która może skończyć się kontuzjami.Młodsze roczniki mogą nie dać rady. Tutaj bym jednak zrobiła bieg klasykiem lub zmieniła miejsce.Szkoda zawodników .

Miejscowy

Opublikowano: 2019-08-08 18:51:44

Amator, jak widać nick pokazuje Twoj poziom wiedzy o biegach narciarskich. Po pierwsze pzn dysponuje sprzętem który nie jest wolny. Po drugie to są mistrzostwa Polski, więc trasa musi być wymagająca. Po trzecie jaka kontuzja może wydarzyć się w biegu pod górę? Po za tym: "jestem ciekawy" i "bym jednak zrobiła" . Warto się zdecydować kim się jest.

Amator

Opublikowano: 2019-08-12 20:06:19

Miejscowy co się czepiasz, chciałem zaistnieć na forum. A tak na marginesie nie denerwuj mnie bo będzie wpie...dol. Kamasz o co chodzi?

Nietwójinteres

Opublikowano: 2019-08-13 20:10:52

Amator... Brak słów... Nie dość, że brak ortografii,takiej najprostszej to brak jeszcze stylistyki. Pani od języka polskiego mogłaby się załamać. A jeśli chodzi o jakieś wpier**** to żałosne bardzo.. Po pierwsze nawet nie została udzielona odpowiedź jaka kontuzja może się stać? Bo jestem tego ciekaw. Pod górę to trzeba być kompletną kaleką żeby coś sobie zrobić. A jak boi się trasy to niech zawodnik nie startuje. To chyba proste? A po drugie zaistnieć na forum? Jak?

Amator

Opublikowano: 2019-08-15 12:51:40

Nietwójinteres ty śmiesz mnie pouczać i zasady ortografii oraz gramatyki wypominać? Ty niedouczony gówniarzu nawet nie zrozumiałeś co napisałem i jaki problem poruszyłem.Odejdź od komputera do jakiejś konkretnej pracy, będzie więcej pożytku. I już tu na forum nie wracaj. Zrozumiano? Wykonać!!!

trener

Opublikowano: 2019-08-19 21:05:03

Jako trener jestem bardzo zaniepokojony co się dzieje w biegach narciarskich: 1. w zeszłym roku PZN zakupił nartorolki do stylu łyżwowego , w tym roku miały być zakupione nartorolki do stylu klasycznego. Kadry narodowe testowały , które nartorolki są najlepsze.Do końca lipca miało być wiadomo jakie.( nieoficjalnie mówione o MARWE).Nagle się okazuje, ze nie będzie zakupionych nartorolek do klasyka i nie będzie żadnego biegu na Pucharze Polski klasykiem.TO BRAK SZACUNKU DLA ZAWODNIKÓW , KTÓRY TRENUJĄ. takie rzeczy powinny być ustalane na wiosnę , a nie 3 tygodnie przed pierwszymi zawodami. 2.KALENDARZ PUCHARU POLSKI Tomaszów Lubelski- miały byc 2 dni zawodów, w komunikacie jest jeden dzień rywalizacji. potem miały być MISTRZOSTWA POLSKI W JELENIEJ GÓRZE teraz sa to Mistrzostwa Dolnego Sląska.Czy ktoś wziął pod uwagę, ze zawodnicy trenowali wiosnę i lato aby wystartować w Mistrzostwach Polski, chcieli zdobyć odpowiednia klasę sportową . Jeżeli nie podoba Wam się Jelenia Góra jako miejsce Mistrzostw Polski to zmieńcie ale nie na ostatnią chwilę, zróbcie to w przyszłym roku.Dlaczego pozbawiacie zawodników możliwości startu w najważniejszej letniej imprezie? DLACZEGO NIE SZANUJECIE ZAWODNIKÓW I TRENERÓW. Proszę podzielcie się, wypowiedżcie się Zawodnicy, trenerzy, rodzice

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl