Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Nartorolkowy weekend w Polsce, Marwe Cup, Vexa Tour i Festiwal Bubuli [SZCZEGÓŁY]

Nartorolki -> Nartorolki

2020-09-17

Nadchodzący weekend 19 i 20 września to aż pięć nartorokowych zawodów w naszym kraju, zarówno dla zawodowców biegających pod egidą Polskiego Związku Narciarskiego jak i dla amatorów. Poniżej szczegóły tych imprez.

 

W sobotę 19 września odbędą się dwie nartorolkowe imprezy. Pierwsza z nich to II Jasienicki Bieg na Nartorolkach wchodzący w skład Marwe Cup 2020 (Puchar Polski PZN na nartorolkach). Przypomnijmy, że zawodniczki i zawodnicy startujący w tym cyklu biegają na identycznych, dostarczonych przez PZN nartorolkach.

>>SZCZEGÓŁY TUTAJ<<

 

W tym samym dniu najstarszy polski cykl zawodów na nartorolkach Vexa Skiroll Tour debiutuje na Podhalu, zawodami Uphill Zachodniego Podhala. Uczestnicy zawodów pobiegną 10 kilometrową trasę wiodącą pod górę z Małego Cichego na Gubałówkę.

>>SZCZEGÓŁY TUTAJ<<

 

 

Niedziela 20 września to już trzy nartorolkowe biegi. Drugi weekendowy bieg Marwe Cup to tradycyjny już bieg uliczny rozgrywany w Bystrej Śląskiej - Rollski Sprint. Uczestnicy ścigają się na krótkich, prawie sprinterskich dystansach.

>>SZCZEGÓŁY TUTAJ<<

 

W tym samym dniu w Gaboniu k/ Nowego Sącza startuje Przehyba Uphill, jeden z bardziej wymagających podbiegów w Polsce.

>>SZCZEGÓŁY TUTAJ<<

 

I na koniec wisieńka na torcie czyli super sprint na dystansie 100 metrów rozgrywany w Wiśniowej w ramach Festiwalu Sportowego im. Kazimierza Bubuli.

>>SZCZEGÓŁY TUTAJ<<

 

Będzie się działo.

Zapraszamy do śledzenia wyników.

 

red

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl