Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Ranking PZN w biegach na nartorolkach po 3 edycjach

Nartorolki -> Nartorolki

2015-09-07

Prezentujemy Ranking Pucharu Polski na nartorolkach po trzech dotychczas rozegranych edycjach w Tomaszowie Lubelskim (1) i Sobieszowie ( 2 edycje). Ranking przygotował przew.komisji biegów PZN p.Grzegorz Staręga.

 

W Rankingu w poszczególnych kategoriach sa na prowadzeniu nastepujący zawodnicy i zawodniczki ( w nawiasie liczba sklasyfikowanych w poszczególnych kategoriach)

seniorka: Marcela Marcisz - MKS Halicz Ustrzyki Dolne (5)

senior:    Damian Duk - UKS Rawa Siedlce  (12)

juniorka A: Róża Łyjak - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra (7)

junior A: Arkadiusz Posiadała - UKS Rawa Siedlce (10)

juniorka B: Monika Mazurkiewicz - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski (13)

junior B: Szymon Sikora - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski (17)

juniorka C: Monika Skinder- MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski (18)

junior C: Jan Żółkiewski - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski (20)

 

 RANKING NARTOROLKI 07092015

 

Jak widać młodsze kategorie wiekowe zdominowali zawodnicy klubu z Tomaszowa, wygrywają cztery z ośmiu kategorii Rankingu Pucharu Polski na nartorolkach. Do rozegrania zostały jeszcze zawody w Bystrej Śląskiej, Istebnej i Marklowicach.

 

/KaCe/

 

Komentarze - 11

Amator

Opublikowano: 2015-09-08 09:12:12

Co z juniora E w Biegu na Igrzyska...

Kuba_skipol

Opublikowano: 2015-09-08 09:51:19

Cisza i chowanie głowy w piasek. Jeszcze raz: komisja biegów zaproponowała, żeby zamienić go na A, PZN i organizator nie komentuje tematu.

dbk

Opublikowano: 2015-09-08 12:01:19

.. wystarczy dołożyć juniora A już od tego sezonu i wszyscy powinni być zadowoleni.

Amator

Opublikowano: 2015-09-08 13:34:47

Tak też mi się wydaje, niech ten rok będzie przejściowy, junior e i junior a ten sezon, a w przyszłym niech junior e będzie wycofany..

dbk

Opublikowano: 2015-09-08 20:19:32

ja bym juniora E w ogóle nie wycofywał z BNI - uważam że to właśnie udział już w tak młodym wieku w cyklicznych i przyzwoicie zorganizowanych zawodach jest realną zachętą do wybrania tej dyscypliny i poważniejszego trenowania w kolejnych latach. Warto prześledzić wyniki. To wcale nie musi wykluczać "odpalenia" lig regionalnych jako masowej zabawy w cykliczne zawody dla dzieci z podstawówek - wykraczające zimą poza zajęcia WF.

KKKKKKKK

Opublikowano: 2015-09-08 20:08:12

PANIE AMATOR A DLACZEGO E MA BYĆ WYCOFANY? JAKIEŚ RACJONALNE POWODY? BO JA NIE WIDZĘ.

kibic

Opublikowano: 2015-09-08 21:10:21

DO dbk brawo nareszcie ktoś mysli. a co na to monopolista ? skipol? zapewne: polskie narciarstwo padnie bez ligi/ szczególnie tej małopolskiej a przez BNI/ ps. zapewne Pan Gazurek i Pani Maciuszek zrezygnowali bo jako młode dzieciaki przesladował je BNI i ciągłe starty zamiast zabawy na sniegu z nartami jak to robiły MARIT, CHARLOTKA TERESKA itd. udajecie panowie czy naprawdę nie wiecie co decyduje o sukcesie dyscypliny, a może uważacie że to pan baron Pier de coś tam kuberten miał rację?

Kuba_skipol

Opublikowano: 2015-09-08 21:47:36

Kibicu drogi ja mam swoje zdanie na temat startu juniora E i przy nim zostanę. Jeżeli sądzisz, że mam wpływ na to kto i gdzie będzie startował to dzięki wielkie, ale..nie mam i nie chcę mieć. Za moich czasów startowaliśmy w zawodach ogólnopolskich raz w roku, no ale to były czasy kiedy na eliminacjach do spartakiady (obecnie OOM) startowało na Kubalonce kilkanaście sztafet 3 -osobowych tylko z województwa bielskiego. To oczywiście już nie wróci. Teraz najważniejsze, wiesz dlaczego tak zależy mi na ligach regionalnych. Ponieważ tylko w tym widzę szansę na rozwój naszej dyscypliny. Od paru lat biegi nam niestety upadają,jeżeli tego nie widzisz to czas otworzyć oczy! Poza tym ligi regionalne w końcu zmuszą okręgi do roboty! Zastanów się ile nasze okręgowe związki organizują zawodów zimą? Już odpowiadam, wychodzi na to, że jedynymi zawodami krajowymi (nie chodzi o Slavic) są mistrzostwa TZN. Reszta to BNI. Na chyba siedem OZN jedne zawody! Uważasz, że to rozwój i krok w dobrym kierunku? Jeżeli tak to gratuluję, za kilka lat, jak nic się nie zmieni będziemy mieli kilkadziesiąt nazwisk w Rankingu i wszyscy będą zadowoleni...

Kuba_skipol

Opublikowano: 2015-09-08 21:49:37

I jeszcze pytanie do Kibica, wytłumacz mi na czym polega rozwój dyscypliny, bo rzeczywiście chyba nie wiem na czym!

Snajper

Opublikowano: 2015-09-09 09:22:49

Kto tworzył ten ranking!?

Kuba_skipol

Opublikowano: 2015-09-09 10:31:26

Polecam zapoznać się z pierwszym zdaniem tekstu

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl