Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Nartorolkowy maraton i ultramaraton w Wejherowie dla prawdziwych twardzieli

Nartorolki -> Nartorolki

2015-09-23

17 październik 2015, Wejherowo, ta data przejdzie z pewnością do historii biegów na nartorolkach w Polsce. Dokładnie tego dnia o godzinie 6.30 grupa kilkunastu biegaczy na nartorolkach wyruszy na trasę maratonu na dystansie 70 kilometrów lub ultramaratonu na dystansie 140 kilometrów.

 

Zawody w Wejherowie to najdłuższy dystans do przebiegnięcia na nartorolkach na świecie, nikt nigdzie nie przebiegł jeszcze 140 kilometrów na nartorolkach w trakcie zawodów.

Inicjator, organizator, zawodnik  i sponsor imprezy podjął decyzję o ograniczeniu liczby uczestników ze względu na niewielką ilość osób biegających na nartorolkach. Dzięki temu wie, że na starcie staną zawodnicy, którzy poradzą sobie z tym długim dystansem. Sami twardziele i ludzie, którzy przejdą do historii jako uczestnicy pierwszej w Polsce tego typu imprezy.

W biegu wystartuje zawodnik naszego skipol team Józef Wojtyła z Pogórza, liczymy jednak, że uda nam sie dokoptować do stawki zawodników jeszcze dwa nazwiska.

 

Oczywiście takiej imprezy nie można odpuścić, relacja i galeria foto z wydarzenia będzie na naszym portalu.

MAPKA TRASY

 

Jeszcze słów parę o nagrodach, otóż zawodnicy "wzbogacą" się o aż pięć par nartorolek, w czym ma udział firma Rollspeed partner naszego portalu. Można tylko żałować, że w Pucharze Polski nie ma takich nagród.

 

KOMUNIKAT ORGANIZATORA

 

/KaCe/

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl