Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Ruszyły zapisy na sprinty na rolkach terenowych w Jakuszycach

Nartorolki -> Rolki

2014-07-22

W ramach Letniego Biegu Piastów (30 sierpnia 2014 roku) odbędą się II Jakuszyckie Sprinty na rolkach terenowych. Udział w imprezie jest bezpłatny, ale dostępny tylko dla małej grupy osób. Limit startujących: 30 osób. Właśnie ruszyły zapisy!

 

W ramach zawodów, każdy ich uczestnik musi dwukrotnie pokonać trasę o długości ok. 650 metrów. Najpierw rano o godz. 9.00 - przed rozpoczęciem biegów w ramach Letnego BP, a potem ok. godz. 13.00 (gdy na metę wbiegnie już ostatni zawodnik z LBP). Aby zadbać o emocje, w tym drugim przypadku, zawodnicy ruszą na trasę w kolejności odwrotnej do miejsc zajmowanych po pierwszym biegu.

Startujemy indywiadualnie. Na mecie na każdego czeka pamiątkowy medal, a dla pierwszych trójek pań i panów - puchary. Dodatkowo wśród wszystkich rozlosowane zostaną nagrody.

Biegniemy tylko na rolkach terenowych i koniecznie w kaskach ochronnych na głowie. Osoby, które nie mają własnych rolek i kasków - mogą je wypożyczyć na miejscu (tu już każdy płaci za wypożyczenie).

Zapisy na zawody (trwają do 24 sierpnia lub do wyczerpania limitu miejsc) TUTAJ

Więcej informacji i regulamin zawodów TUTAJ

 

(huc)

 

fot.

Na zdjęciu uczestnicy I Jakuszyckich Sprintów w październiku 2013 roku

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl