Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Ogólnorosyjskie zawody na nartorolkach w Tjumenie

Nartorolki -> Wyniki świat

2014-09-10

Od 8 do 11 września w rosyjskim Tjumenie odbywają się zawody na nartorolkach i nogach dla rosyjskich kadr w biegach narciarskich. Dotychczas rozegrano sprinty stylem klasycznym i biegi dystansowe stylem dowolnym.

 

 8 września rozegrano sprinty stylem klasycznym w których tryumfowali Polina Kowaljewa i Igor Usaczew.

W sprincie pań zaatakował młodzież zarówno zwyciężczyni jak i druga Julia Romanowa to zawodniczki 21-letnie, trzecie miejsce zajęła Anastazja Krilowa.  Kolejne miejsca zajęły już "weteranki" sbornej znane nam z Pucharu Świata w biegach narciarskich Natalja Matwiejewa, Julia Czekaljewa (foto) i Olga Kuzjukowa.

W sprincie panów 31-letni zwycięzca Usaczow nie dał szans młodzieży. Znani nam z międzynarodowych występów  Dżaparow, Panżinski i Krjukow zajęli miejsca w drugiej dziesiątce.

 

Dzień później 9 września rozegrano biegi stylem dowolnym na 10 (panie) i 15 (panowie) kilometrów. Bieg kobiet wygrała 19-letnia Aleksandra Aleksjesznikowa, dziewięć dzisiątych sekundy przed Julią Czekaljewą. Trzecie miejsce zajęła Jelena Soboljewa. Bieg mężczyzn wygrał Władmimir Karkin.

Tego samego dnia rozegrano także biegi pościgowe, Julia Czekaljewa wygrała z przewagą 16 sekund na Jeleną Soboljewą, w biegu panów wygrał Rifat Safjulin, pół sekundy przed Dmitrijem Rostowcewem.

 

Jutro ( 11.09) zawodniów czeka jeszcze cross na nogach.

Szczegółowe wyniki zawodów można zobaczyć TUTAJ

 

źródło i foto :flgr.ru

 

/KaCe/

Komentarze - 2

zawodnik

Opublikowano: 2014-09-10 18:51:01

Tam potrafią... Czemu u nas nie potrafią ?

narciarz

Opublikowano: 2014-09-10 19:52:42

Bo my mamy PZN z Tajnerem i spółką???

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl