Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Puchar Polski Amatorów PZN po 4 biegach [RANKING]

Biegi narciarskie Polska -> Ranking

2019-02-08

Puchar Polski Amatorów (PPA) Polskiego Związku Narciarskiego to siedem biegów narciarskich rozgrywanych w naszym kraju. Dotychczas rozegrano 4 z nich : Puchar Kościeliska, Bieg Hetmański, Bieg Popradzki i Bieg Jaćwingów. Prezentujemy RANKING po 4 edycjach.

 

Jutro na trasie Lotnisko w Nowym Targu zostanie rozegrany Bieg Podhalański, największy bieg w Pucharze Polski Amatorów PZN. Dzień później na Magurce Wilkowickiej zawodniczki i zawodnicy pobiegną w Pucharze Magurki, by zakończyć rywalizację w Pucharze Polski Amatorów 17 lutego w Bieszczadzkim Biegu Lotników w Ustjanowej.

 

Przypomnijmy, żeby zostać sklasyfikowanym w końcowym Rankingu PPA PZN, należy ukończyć 3 z siedmiu zaplanowych na ten sezon biegów. Wyrgywa oczywiście osoba, która zdobędzie najwiekszą ilośc punktów.

W klasyfikacji będa uwzględniani tylko amatorzy, oraz byli zawodnicy, którzy odbędą 3 letnią karencję, tzn w trzech poprzedzających start sezonach nie posiadali aktywnej licencji PZN.

 

Poniżej prezentujemy ranking po 4 rozegranych biegach.

RANKING PPA PZN (4)

 

koordynator PPA PZN

Kuba Cieślar

 

przygotowanie rankingu

Mateusz Mikulski

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl