Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

ZOOM Śląsk 2014 - POTWIERDZENIE TERMINU, lista zdobytych punktów kwalifikacyjnych

Biegi narciarskie Polska -> Ranking

2014-02-10

Po uzgodnieniu z przew.komisji biegów PZN Grezgorzem Staręgą prezentujemy listę zawodników w kategoriach junior/ka A ('94'95) i junior/ka B ('97'96) , którzy zdobyli punkty w kwalifikacjach do Zimowej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegach narciarskich. Rozegrano sześć biegów eliminacyjnych, 2 w Jakuszycach i 4 w Tomaszowie Lubelskim.

 

Z ostatniej chwili: Kierownik konkurencji ZOOM Śląsk 2014 Aleksandra Pustołka oficjalnie potwierdziła termin zawodów. Biegamy w czwartek i piątek stylem klasycznym - sprinty indywidualne i drużynowe.

 

W tegorocznych eliminacjach rozegrano 6 biegów do Zimowej Olimpiady Młodzieży w konkurencji biegi narciarskie. Cztery z nich zostały rozegrane stylem dowolnym - Jakuszyce i Tomaszów Lubelski i dwa stylem klasycznym Tomaszów Lubelski 2. W tym ostatnim przypadku dziękujemy organizatorom lokalnym z Tomaszowa, że nie ulegli naciskom i zdecydowali się przeprowadzić oba biegi klasykiem.

 

Na liście są wyszczególnione wszystkie kategorie wiekowe, czyli juniorki oraz juniorzy A i B.

 

Kolorem czerwonym jest zaznaczona suma trzech najlepszych biegów, z kolei czerwona linia w spisie nazwisk podkreśla kwotę zawodników według wytycznych PZN uprawniającą do startu. Kolorem różowym zaznaczono zawodniczki i zawodników kadry, którzy nie zdobyli wymaganego limitu punktów.

 

NIE JEST TO RANKING ZAKWALIFIKOWANYCH DO STARTU - decyzję w tej sprawie podejmuje PZN, jak też w sprawie dodatkowych miejsc w poszczególnych kategoriach - wypadki losowe. Oficjalny ranking jutro w godzinach dopołudniowych opublikuje PZN, wg ustaleń przewodniczącego komisji biegów Grzegorza Staręgi z dyrektorem sportowym PZN Markiem Siderkiem.

 

LISTA DO ZOOM ŚLĄSK 2014

 

Lista punktów - dzięki uprzejmości Karola Czaja z datasport.pl.

 

/KaCe/

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl