Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

22. Kursokonferencja PZN w Krakowie [PROGRAM]

Biegi narciarskie Polska -> Strefa PZN

2019-09-10

Tegoroczna kursokonferencja trenerów i instruktorów Polskiego Związku Narciarskiego w tym roku zupełnie nie typowo. Po pierwsze nie w Szczyrku, po drugie nie w weekend. Zapraszamy do Krakowa w dniach 18 -21 września (środa-sobota) do krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

 

 

informacja ze strony pzn.pl:

Wydział Szkolenia Polskiego Związku Narciarskiego wspólnie Akademią Trenerską Instytutu Sportu w Warszawie zaprasza na XXII Kursokonferencję. Szkolenie dedykowane jest dla trenerów, instruktorów oraz nauczycieli, którzy prowadzą zajęcia z zawodnikami w Szkołach Mistrzostwa Sportowego oraz klubach. Tegoroczna kursokonferencja odbędzie się w Krakowie w dniach 18-21 września 2019 roku.

 

PROGRAM KONFERENCJI

 

kace

żródło: pzn

 

od redakcji:

Przypomnijmy, że w sobotę 21 września na terenie krakowskiej AWF zostaną rozegrane pokazowe zawody na nartach z okazji 100-lecia PZN. Szczegóły w artykule załączonym poniżej.

 

Komentarze - 1

Nie jadę

Opublikowano: 2019-09-15 23:56:12

Nie jadę na kursokonferencję tym razem, bo pewno nie będzie można pić jak do tej pory. Nie przyjadą w trakcie tygodnia amatorzy ognistej wody, więc co ja tam będę robił. Przecież nie będę słuchał wykładów pseudo-znawców treningu wyczynowego, ja wszystko już wiem w tym zakresie. Szkoda, że nie można się spotkać z kolegami i koleżankami na corocznej popijawie.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl