Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Statystyczne podsumowanie Letniego Grand Prix

Kombinacja norweska -> rankingi

2013-10-12

Pora na statystyczne podsumowanie Letniego Grand Prix w wykonaniu Rafała Snocha. Najlepszym zawodnikiem i skoczkiem został Akito Watabe, a najlepszym biegaczem Magnus Moan.


Najlepszym zawodnikiem okazał się Akito Watabe, który o dwa punkty pokonał Bernharda Gruber,a a o trzy oczka Johannesa Rydzeka. Kolejne lokaty zajęli Haavard Klemetsen oraz Bjoern Kircheisen. Paweł Słowiok zajął 37., a Szczepan Kupczak 40. miejsce.

NAJLEPSZY ZAWODNIK

Najlepszym skoczkiem również okazał się Japończyk. Starszy Watabe o trzy punkty pokonał Haavarda Klemetsena, a o jedenaście Bernharda Grubera. Kupczak został sklasyfikowany na 23. miejscu, a Słowiok na 55.

NAJLEPSZY SKOCZEK

W biegu najlepszy okazał się Magnus Moan. Drugie miejsce z jednopunktową startą zajął Armin Bauer, a trzecie Johannes Rydzek. Paweł Słowiok zajął 31. miejsce, a Szczepan Kupczak 40.

NAJLEPSZY BIEGACZ

Poniżej prezentujemy jeszcze:
PODSUMOWANIE WEEKEND CHALLANGE
WYNIKI NETTO (2 KONKURS)
WYNIKI NETTO (3 KONKURS)

Na koniec jeszcze mała statystyka pokazująca wzrost formy Polaków

POLACY W LGP 2013

Konrad Rakowski

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl