Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Trasy na polu golfowym Toya pod naszym patronatem!

Kocham biegówki -> News

2013-11-24

Od tego sezonu zimowego portal Kocham Biegówki obejmuje patronat nad trasami biegowymi, które co roku są tworzone na polu golfowym TOYA pod Wrocławiem. Nie chodzi jedynie o pisaniu o nich, ale także pomoc w ich wytyczaniu, organizowaniu szkoleń i wypożyczalni sprzętu.

- Trasy do narciarstwa biegowego to już u nas taka mała tradycja. Chcemy aby nasze pole żyło przez cały rok - zapewnia dyrektor zarządzający pola Toya Krzysztof Skiba. - Nie chcemy na tych trasach zarabiać - dodaje.

Jesteśmy już po pierwszej wizji lokalnej na polu golfowym. W najbliższych dniach pojawi się na nim raz jeszcze nasz specjalista Jakub Mroziński, który przygotuje wstępne mapy z przebiegiem tras biegowych na polu. - Nie wolno nam wchodzić jedynie na greeny (miejsca z dołkiem - przyp. red.) oraz bunkry (miejsca wysypane piaskiem - przyp. red.). Reszta pola będzie do dyspozycji narciarzy. Można tu wykręcić nawet 9-kilometrową pętlę - zapewnia K. Skiba.

Pętli ma być kilka - długa, średniej długości oraz krótka dla początkujących, którzy chcą stawiać pierwsze kroki na biegówkach.

Owocem naszej współpracy będzie także możliwość skorzystania z zajęć z instruktorem oraz prawdopodobnie wypożyczenia sprzętu. Toya to doskonała alternatywa dla Wrocławian, którzy w tygodniu nie moga sobie pozwolić na wyjazd np. do Jakuszyc, czy na Jamrozową Polanę.

Dla biegaczy dostępne będą różne pakiety, m.in. zawierające kawę i ciastko, czy możliwość skorzystania z szatni z szafką, a nawet z sauny. Mapy tras oraz cenniki podamy Wam do końca tego roku, no chyba, że śnieg szybciej zasypie Wrocław i szybciej otworzymy trasy na polu golfowym...

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl